Veselības pārbaudes komisijas šoferiem

Ar 2022.gada 1. janvāri tiek likvidēta SIA "Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs" izveidotā komisija transporta līdzekļu vadītāju veselības stāvokļa izvērtēšanai. Veselības stāvokļa izvērtēšanas jautājumos lūdzu vērsties pie sava ģimenes ārsta.

Tā kā ģimenes ārsti var izsniegt slēdzienu par savu patstāvīgo pacientu veselības stāvokļa atbilstību transporta līdzekļa vadīšanai ar 2022.gada 1. janvāri tiek likvidēta SIA "Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs" izveidotā komisija transporta līdzekļu vadītāju veselības stāvokļa izvērtēšanai.

Iepriekšējā periodā "Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs" izveidotās komisijas darbība bija aktuāla, jo ģimenes ārsts var izsniegt izziņu par veselības stāvokļa atbilstību tikai saviem pacientiem, kuri ir reģistrēti ārsta praksē vismaz 6 mēnešus un novadā uzsāka praktizēt vairāki jauni ģimenes ārsti. Mainot ģimenes ārstu, pacientiem ir nepieciešams ņemt vērā šo sešu mēnešu reģistrācijas nosacijumu, lai varētu saņemt izziņu par veselības stāvokļa atbilstību transporta līdzekļa vadīšanas nosacījumiem.

SIA "Alūksnes PVAC" administrācija