EKG Holtera izmeklējumi

Ievērojot Alūksnes iedzīvotāju un mediķu ieteikumus, sākot ar novembra mēnesi SIA"Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs" uzsāk sniegt sirds darbības izmeklējumus, izmantojot kardioloģisko parametru 12 kanālu pieraksta portatīvo ierīci(EKG holteru)

Izmeklējumus veic funkcionālās diagnostikas kabineta mediķi papildus jau esošajiem EKG un spirogrāfijas(plaušu darbības funkcionālais izmeklējums) izmeklējumiem.

Izmeklējumi tiek veikti pieslēdzot pacientam EKG holteru uz vienu vai vairākām diennaktīm(saskaņā ar ārsta rekomendācijām). Iekārta reģistrē sirds darbības parametru izmaiņas, ja pastāv neskaidrība par slimības simptomu izcelsmi.

Izmeklējuma laikā pacientam tiek pievienota neliela portatīva ierīce uz vienu vai vairākām diennaktīm. Papldus pacientam ir iespēja atzīmēt sliktas pašsajūtas brīžus, kuru izvērtēšanai pēc datu nolasīšanas no EKG holtera diagnosticējošas kardiologs var padziļināti izpētīt.

Izmeklējuma veikšanai, saskaņā ar ārstējošā ārsta rekomendācijām, jāpiesakās reģistratūrā.