Akcija - Insults tie nav joki

Alūksnes PVAC aicina iedzīvotājus veikt kakla(brahiocefālo) asinsvadu pārbaudi ar mērķi noteikt veselības problēmu iemeslu. Alūksnes un apkārtējo novadu iedzīvotājiem ir iespēja nedoties uz Rīgu un negaidīt rindā, bet veikt šo izmeklējumu Alūksnes PVAC.

Tikai savlaicīga BRAHIOCEFĀLO asinsvadu izmeklēšana un pamatota, mērķtiecīga ārstēšana var glābt pacientu no insulta vai citas nopietnas saslimšanas.

·        galvas reibšana, sāpes

·        ilgstoši paaugstināts arteriālais asinsspiediens

·        pārejoši asinsrites traucējumi

·        sekas pēc galvas smadzeņu insulta

·        agrāk diagnosticētas izmaiņas asinsvados

·        pirms svarīgām operācijām

·        augsts holesterīna līmenis asinīs

Šie ir iemesli, lai veiktu izmeklējumus ar modernu iekārtu sertificēta speciālista - neirologa vadībā.

Gaidīsim pacientus Alūksnes PVAC ceturtdienās, pēc iepriekšēja pieraksta Alūksnes PVAC reģistratūrā vai pa tālruni 64322482.

Izmeklējuma cena 36Euro. Iespējama konsultācija pie neirologa pēc izmeklējuma veikšanas.