Jauna iekārta krūšu dziedzeru mammogrāfiskiem izmeklējumiem

Alūksnes primārās veselības aprūpes centrā (Alūksnes PVAC) ir uzstādīta moderna mammogrāfijas iekārta. Un citi skrīninga izmeklējumi.

Domājot par Alūksnes un tuvāko novadu iedzīvotājām, konsultējoties ar medicīnas speciālistiem  un izprotot savlaicīgas krūts vēža diagnostikas nepieciešamību, SIA „Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs”  ir nomainījis esošo mammogrāfu uz modernu SIEMENS firmas iekārtu. Savlaicīgi izmeklējumi  un  krūšu pārbaude aizdomīgu veidojumu gadījumā  ļauj pārliecināties par krūšu veselību.  Uzsākot ārstēšanos  pēc  iespējas agrākā  audzēja attīstības stadijā  īsā laikā un ar minimāliem līdzekļiem tiek panākts labvēlīgs iznākums. Sīkāk par krūts vēzi var lasīt  http://www.onko.lv/frame3.php?lang=lv&id=210.

                Dāmas, rūpējieties par savu krūšu veselību! Mammogrāfiskās pārbaudes  tiek veiktas bez maksas Rentgena kabineta darba laikā (http://aluksnespoliklinika.lv/darbalaiki) ņemot līdz Nacionālā veselības dienesta(NVD) uzaicinājumu veikt krūšu profilaktisko pārbaudi. Izmeklējumus NVD apmaksā  50 līdz 69 vecuma grupas iedzīvotājām.  Arī  citu vecuma grupu iedzīvotājām ir aktuāli veikt šīs profilaktiskās pārbaudes reizi divos gados. Datus par uzaicinājuma vēstuli jūs varēsiet noskaidrot arī pie radiologa asistentes, bet labāk ir to paņemt līdz.

                Izmeklējumus veicam arī  par maksu -  15Eur. Lūdzu  savlaicīgi parūpējieties par savu veselību izmantojot iespēju veikt izmeklējumus savā novadā. Problēmu gadījumā Jums ir iespēja izmantot arī  Alūksnes PVAC  onkologa pakalpojumus.

SIA „Alūksnes PVAC”  NVD apmaksātās dzemdes kakla vēža profilaktiskās pārbaudes veic  Dr. Gunita Kučika. Izmeklējumus NVD apmaksā sievietēm vecumā no 25 līdz 70 gadiem.

SIA „Alūksnes PVAC” ir iespēja pieteikties pie neirologa kakla asinsvadu izmeklējumiem ar ultrasonogrāfu, lai noteiktu galvas sāpju, reibšanas iemeslus; noskaidrotu izmaiņas asinsvados un saņemtu savlaicīgu ārstēšanos un samazinātu insulta risku. Izmeklējuma cena 36 Eur, izmeklējums + neirologa konsultācija 50 Eur. Izmantojiet iespēju nestāvēt rindā Rīgā.

 

 

 

Komentāri šim rakstam

Izmaiņas darba laikos

Aktuāli

Autortiesības © SIA "Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs"
tālr. (+371) 64322482