Ionic Detox procedūra maijā un jūnijā par īpašu iepazīšanās cenu

SIA „Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs” sākot ar 23.aprīli uzsāk piedāvāt ķermeņa attīrīšanu izmantojot Jonu Detoksikācijas SPA procedūru.

Procedūra ieteicama ja ir: vielmaiņas traucējumi, artrīts, asinsrites traucējumi, dažāda veida anēmijas, biežas saaukstēšanās - imūnsistēmas stiprināšanai, migrēnas , aknu un žultspūšļa darbības traucējumi, paaugstināta nervu uzbudināmība, miega traucējumi, intoksikācija, hronisks nogurums un enerģijas trūkums, atmiņas un redzes pasliktināšanās, pēc medikamentu lietošanas kursa(it īpaši pēc antibiotiku), tūska un tumši loki zem acīm, matu izkrišana, pinnes, slikta fiziskās slodzes panesamība, lieka ķermeņa masa, augsts holesterīna līmenis asinīs. Procedūra mazina arī tieksmi cigaretēm  smēķēšanas atmešanas laikā.

 

Procedūra balstās uz organismā uzkrāto toksīnu izvadīšanu, izmantojot elektrolīzes procesā veidojošos jonizāciju un jonu mijiedarbību ar ķermenī uzkrātajām toksiskajām substancēm. Procedūra pamatojās uz jonu kanālu veidošanos šūnā un balstās uz Nobela prēmijas laureātu Pītera Egra un Roderika Makkinona veiktajiem pētījumiem.

 

             Procedūra pieejama 30.kabinetā, pierakstīšanās notiek reģistratūrā vai pa tālruni 64322482. Maijā un jūnijā piedāvājam īpašu iepazīšanās cenu procedūrai. Par cenu piedāvājumu interesēties pie SPA speciālistiem vai reģistratūrā.

Papildus pieejama apavu pretsēnīšu, antibaktericīdā apstrāde gan apmeklējot podologu, gan SPA procedūru laikā. Apstrāde noņem nepatīkamu apavu aromātu un palīdz kājām cīnīties ar ādas iekaisumiem.

 

Komentāri šim rakstam

Izmaiņas darba laikos

Aktuāli

Autortiesības © SIA "Alūksnes primārās veselības aprūpes centrs"
tālr. (+371) 64322482